obrazky

tlacitko pujcovna tlacitko napiste

 

tlacitko platby

karty poukazy

Půjčovna

Čekáte miminko nebo už jste maminkou?

  • Chcete své miminko pravidelně vážit?
  • Chcete používat odsávačku mléka?
  • Chcete sterilizovat dudlíky nebo lahvičky?
  • Chcete na dovolené, na horách nebo na návštěvě prožít klidný večer mimo pokoj?
  • Chcete jednoduše ohřívat stravu Vašemu miminku?
  • Chcete používat infralampu?

 

Jak půjčovna funguje?

Pokud se rozhodnete pro zapůjčení některého našeho produktu, je vhodné si ho objednat - telefonicky nebo e-mailem nebo přímo zde na webu.

Minimální doba zapůjčení je 7 dní, delší doba vždy násobek 7 dní. S prodlužující se dobou zapůjčení se snižuje cena zápůjčky na každý týden.

Doporučujeme Vám, abyste si objednali pomůcku s dostatečným předstihem - alespoň 2 dny před vyzvednutím.

Při vyzvednutí s Vámi sepíšeme smlouvu o zapůjčení (budete potřebovat občanský průkaz) a zaplatíte vratnou zálohu. Přístroj, který si zapůjčíte, je vždy v perfektním stavu a náležitě umytý a sterilizovaný, popř. ošetřený vhodným desinfekčním přípravkem.

Přístroje, do kterých jsou potřebné baterie, zapůjčujeme z bezpečnostních důvodů bez baterií.

Při odevzdání, prosím, dbejte dodržení smluvené doby půjčení. V případě, že si chcete dobu půjčení prodloužit, informujte nás nejpozději 2 dny předem. Bereme ohledy na další zájemce o půjčení, tak abychom je kvůli Vám nezklamali ;-).

Přístroje vracejte v původním stavu, bez baterií a náležitě umyté, popřípadě sterilizované (pokud si nejste jistí, jak přístroj sterilizovat nebo desinfikovat, nechte to na nás). Při odevzdání bude přístroj personálem lékárny přezkoušený a bude Vám vrácena vratná záloha a zaplatíte půjčovné.

Věříme, že naši půjčovnu rádi využijete a budete spokojeni tak, jako všichni naši dosavadní zákazníci.

 

Půjčujeme:

chuvicka

 

vaha

odsavacka

odsavacka medela

sterilizator

ohrivac

infralampa

 

Pro objednání klikněte ZDE

Informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů podle § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele

Prodávající  Lékárna U Hedviky s.r.o., Nádražní 11, 47107 Žandov, IČ 22802231 informuje spotřebitele o tom, že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz.

Spotřebitel má právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb s výjimkou smluv uzavřených v oblasti zdravotních služeb poskytovaných pacientům zdravotnickými pracovníky za účelem poskytování zdravotní péče, včetně předepisování, vydávání a poskytování léčivých přípravků a zdravotnických prostředků.