obrazky

 tlacitko letak tlacitko pujcovna tlacitko napiste

 

tlacitko platby

karty poukazy

akce

 

sebamed baby

Sebamed Baby 5 + 1 ZDARMA na veškerý sortiment

Exkluzivně pouze v naší lékárně SEBAMED pro dospělé i děti – kvalitní německá kosmetikai 5+1 ZDARMA. Vybírat můžete dle vlastní volby z jakýchkoli výrobků všech řad Sebamed, které nemusíte nakoupit najednou, ale postupně a zároveň sbírat razítka do “Sebamed” kartičky, kterou získáte v naší lékárně. také na kosmetiku SEBAMED PRO DOSPĚLÉ můžete využít akci 5+1 ZDARMA
Obě akce platí do konce roku 2018.

sunar complex

 

Sunar 5 + 1 ZDARMA

Lékárna U Hedviky je zařazena mezi Sunar lékárny – disponuje celým sortimentem značky Sunar. Sunar Complex u nás můžete nakoupit za příznivnou cenu 239 Kč. Navíc lze na výrobky Sunar Complex 2, 3 a 4 všech příchutí opět uplatnit akci 5+1 ZDARMA – výrobky opět nemusíte kupovat najednou, ale postupně a zároveň sbírat razítka do “Sunar”
karty, kterou získáte v naší lékárně.

Akce platí do 31. 12. 2018.

 

Informace o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů podle § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele

Prodávající  Lékárna U Hedviky s.r.o., Nádražní 11, 47107 Žandov, IČ 22802231 informuje spotřebitele o tom, že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce se sídlem v Praze 2, Štěpánská 567/15, PSČ 120 00, www.coi.cz.

Spotřebitel má právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb s výjimkou smluv uzavřených v oblasti zdravotních služeb poskytovaných pacientům zdravotnickými pracovníky za účelem poskytování zdravotní péče, včetně předepisování, vydávání a poskytování léčivých přípravků a zdravotnických prostředků.